Dekonil Hakkımızda

Vizyonumuz - Misyonumuz ve Çalışmalarımız
Firmamız 2011 yılında kurulmuş olup, kuruluşundan bu yana müşterilerinin ihtiyaçlarını en üst kalitede ve en iyi hizmet anlayışı ile sektörde öncü olmayı hedeflemiştir. Kuruluşumuzdan bu yana yüzlerce ev, ofis, iş yeri, otel, hastane, ve birçok büyük projede yer almıştır.
Hizmet kalitesini bir üst sınıfa e-ticaret ile taşımış olup bu sektörde faaliyetlerini yürütmektedir. Bu alanlar; www.gittigidiyor.com www.n11.com hepsiburada.com www.sahibinden.com ve kendi e-ticaret sitesi olan www.dekonil.com’da hizmet vermektedir.
Ülkemizin her alanda olan 2023 yılı hedeflerini firmamız da kendi içinde değerlendirerek "Dekorasyon Uzmanınız" sloganı ile akla gelen İLK ADRES OLMAYI hedeflemiştir.

BİZ KİMİZ

Firmamız 2011 yılında Fırat KAYA tarafından kurulmuş ve kuruluşundan bu yana ev, ofis ve iş yeri gibi her türlü yaşam alanlarında tadilat ve dekorasyon işlerinde müşterilerinin ihtiyaçlarını en üst düzeyde hizmet kalitesi ile karşılamayı kendine ilke edinen bir dekorasyon firmasıyız. 2013 Mayıs ayında E-ticaret satış mağazasını açmak için Ticimax Yazılım firması ile anlaşma sağlandı ve e-ticaret satış mağazamız 01.01.2015 tarihinde faaliyete geçirmiş bulunuyoruz.

NE YAPIYORUZ

2011 yılından bu güne kadar size dekorasyon adı altında birçok alanda hizmet vermekteyiz. Ofis, cafe, işyerleri, ev, oteller, alışveriş merkezleri, mağzalar vb. yerlerde de sizlerin ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Duvar kağıdı, aydınlatma, saray tavan, e-ticaret adı altında da ismimizi duyurmuş olup tek tık ile aynı gün kargolama ile ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.