HİZMETLERİMİZ

Dekonil iç ve dış ticaret limitet şirketi olarak sizlere 7/24 hizmet vermekteyiz. İç mimarlık, dekorasyon, mobilya, inşaat sektöründe adını duyuran Dekonil firması sektörde en modern ve trend görünümleri ele almaktadır. Kısacası siz hayal edin biz gerçekleştirelim sloganı ile ilerlemektedir. Duvar kağıdı aydınlatma ve saray tavan dekorasyonun lideri olma yolunda ilerliyoruz. %100 Müşteri memnuniyeti ile rağbet görmekteyiz.

Dekonil Duvar Kağıtları günümüzün en yeni modern, klasik ve en şık duvar kağıtlarını sunmaktadır bunun yanı sıra saray tavan modellerimiz ile şık bir tasarım için ustalarımız ve mimarlarımız ile dekorasyonunuzun tamamı için çalışmaktayız. Dekonil sizlere özel tasarım mobilya, banyo, giydirme dolapları, mutfak vs. dekorasyonunda da sizleri düşünüyor. Mimarlarımız ve sizlerin zevklerini bir araya getirerek hayalinizdeki görünümü gerçekleştiriyoruz.

İnşaat sektöründe de oldukça başarı olan firmamız Office. Cafe, Restoran, Mağza, Bina, Daire vb. birçok alanda da sizlere hizmet vermekteyiz.

Dekonil dekorasyon uzmanınız…